Dni Otwarte w przedszkolu.
Dni Otwarte w przedszkolu.
W przedszkolu odbyły się spotkanie z przyszłymi przedszkolakami i ich rodzicami. Zdjęcia w linku.
W przedszkolu odbyły się spotkanie z przyszłymi przedszkolakami i ich rodzicami. Zdjęcia w linku.
W naszym przedszkolu odbył się wyjątkowy Bal Karnawałowy, na który dzieci czekały z ogromną niecierpliwością. Przedszkolaki przyszły przebrane w piękne i pomysłowe stroje. Wśród nich można było spotkać księżniczki, superbohaterów, zwierzątka, policjantów, strażaków oraz wiele innych bajkowych postaci. Każde dziecko...
W naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały występy artystyczne, recytowały wiersze i śpiewały piosenki, dziękując swoim bliskim za miłość i troskę. Spotkanie przebiegło w serdecznej i radosnej atmosferze.
Króliczki miały za zadanie nakarmić babcię i dziadka babeczkami. Ilość zjedzonych babeczek była zależna od wylosowanej przez dziecko karty z kropkami.
Edukacja przez ruch Doroty Dziamskiej - angażowanie zmysłów przy zimowej, ilustracyjnej piosence pt: "Jedzie Pani Zima".
W okresie przedświątecznym całe przedszkole wybrało się do Kina Górnik w Łęczycy , gdzie dzieci obejrzały bajkę pt. „Święta z Astrid Lindgren” . Wyjazd był okazją do wspólnego spędzenia czasu oraz wprowadzenia dzieci w radosny, świąteczny nastrój. Po seansie dzieci spotkały się z Świętym Mikołajem , co sprawiło im...
Świąteczna sesja.
W grupie Króliczki prace przygotowały Julia Alagierska i Magdalena Tomczak. Gratulacje dziewczynki!!!